Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych przegrali we Wrocławiu II-ligowe derby

Dariusz Gdesz

Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych przegrali na wyjeździe 0:3 z Gwardią Wrocław. Był to pierwszy mecz w sezonie przegrany przez siatkarzy Victorii PWSZ i pierwsze stracone przez nich sety. Dotąd bowiem to wałbrzyszanie ogrywali rywali po 3:0.
Mecz we Wrocławiu zaczął się fatalnie dla siatkarzy Victorii PWSZ, którzy pierwszego seta przegrali błyskawicznie 14:25. W drugiej partii Victoria PWSZ pokazała, że stać ja na nawiązanie walki z Gwardią i przy stanie 23:22 objęła pierwsze prowadzenie w meczu. Niestety zaciętą końcówkę wrocławianie rozstrzygnęli na swoją korzyść 29:27. Decydujący, trzeci set długo był wyrównany, ale jego końcówka znowu należała do gospodarzy, którzy wygrali 25:21.