Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych wygrali 3:0 i przegrali 0:3 w Suwałkach

Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych, po dwóch pierwszych meczach półfinału fazy play-off I ligi, remisują 1:1 ze Ślepskiem Suwałki. Spotkania odbyły się w Suwałkach.Teraz drużyny będą grały w Wałbrzychu.

Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych, po dwóch pierwszych meczach półfinału fazy play-off I ligi, remisują 1:1 ze Ślepskiem Suwałki. Spotkania odbyły się w Suwałkach. Wałbrzyszanie pierwszy pojedynek wygrali 3:0. W pierwszym secie walka była zacięta, ale w końcówce goście rozstrzygnęli go na swoją korzyść i zwyciężyli 25:20. Druga partia miała podobny przebieg, ale skończyło się na 25:21. Trzeciego seta Victoria PWSZ wygrała już gładko 25:20, prowadząc właściwie od początku do końca.
Mogło wydawać się, że po takim zwycięstwie także w następnym pojedynku wałbrzyszanie mają olbrzymie szanse na zwycięstwo. Tymczasem drużyna z Suwałk zdecydowanie w nim dominowała i wygrała 3:0 (25:16, 25:17, 25:20).
Teraz drużyny będą grały w Wałbrzychu. W sobotę, 2 maja o godz. 16.30 i w niedzielę, 3 maja o godz. 13.30. Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw.