Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych wygrali kolejny mecz - tym razem z AZS Zielona Góra

Siatkarze II-ligowej Victorii PWSZ spisują się w bieżącym sezonie świetnie. Po trzech kolejkach mają na koncie same zwycięstwa, wszystkie po 3:0 i są liderami tabeli. Teraz czeka ich mecz z wiceliderem - Gwardią Wrocław

Siatkarze II-ligowej Victorii PWSZ spisują się w bieżącym sezonie świetnie. Po trzech kolejkach mają na koncie same zwycięstwa, wszystkie po 3:0 i są liderami tabeli. W ostatnim meczu drużyna trenera Krzysztofa Janczaka pokonała we własnej hali AZS Zielona Góra. Zwycięstwo siatkarzy Victorii PWSZ było gładkie, w setach: 25:19, 25:17 i 25:16. Teraz jednak wałbrzyszan czeka prawdziwa próba sił. W sobotę, 19 października zmierzą się o godz. 18 na wyjeździe z Gwardią Wrocław, zespołem, który także wygrał dotąd wszystkie pojedynki, tracąc w nich tylko jednego seta. Gwardia zajmuje drugie miejsce w stawce.