Skalnik Czarny Bór lepszy od Górnika

Bartosz Ogrodnik
Skalnik Czarny Bór pokonał w meczu sparingowym Górnika Boguszów-Gorce 6:4.
Skalnik Czarny Bór pokonał w meczu sparingowym Górnika Boguszów-Gorce 6:4. Bartosz Ogrodnik
W dniu wczorajszym w Czarnym Borze rozegrano mecz sparingowy pomiędzy miejscowym Skalnikiem a Górnikiem Boguszów-Gorce. Lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 6:4 (5:0).

W dniu wczorajszym (środa) w Czarnym Borze rozegrano mecz sparingowy pomiędzy miejscowym Skalnikiem a Górnikiem Boguszów-Gorce. Lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 6:4 (5:0).

W pierwszej połowie ogromną przewagę posiadał grający w klasie okręgowej Skalnik. Widoczna była różnica nie jednej, a przynajmniej kilku klas. Skalnik strzelił pięć goli, a mógł jeszcze więcej. Łupem bramkowym podzielili się: dwukrotnie Lic i Jagodziński oraz Maliszewski.

Druga połowa to już dużo lepsza gra ekipy z klasy A. Górnik doszedł do głosu za sprawą Kornela Dusia, który strzelił 3 bramki i zrobiło się 5:3. Gdy Zwolenik strzelił dla ekipy z Boguszowa-Gorc czwartą bramkę, było bardzo blisko remisu. Ostatnie słowo należało jednak do Skalnika, dla którego bramkę strzelił testowany Jasiurkowski.

Skalnik Czarny Bór - Górnik Boguszów-Gorce 6:4 (5:0)
Lic 2, Jagodziński 2, Maliszewski, Jasiurkowski - Duś K. 3, Zwolenik.

Skalnik: Skoneczny - Gryka, Skoczeń, Matusik, Pokrzywa - Lipiński, Kryska, Witek, Jagodziński, Maliszewski - Lic. Rezerwowi: Pielech, Jasiurkowski, Kulig, Stykowski.

Górnik: Guban - Podgórski, Klimek M., Szczurek, Ostrowski - Bejnarowicz Z., Choiński, Bejnarowicz R., Archacki - Zwolenik, Duś K. Rezerwowi: Milczarek, Klimczak, Smolarz, Duś D.