Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, Stefanos E., szef Wałbrzyskiego Związku Wodociągów i Kanalizacji sam złoży w poniedziałek rezygnację ze stanowiska przewodniczącego WZWiK.

Jeżeli nawet tego nie zrobi, to i tak szanse na to, by pozostał na stanowisku są niewielkie. Jeszcze w poniedziałek do zgromadzenia związku ma trafić wniosek o odwołanie z funkcji szefa WZWiK Stefanosa E. Złoży go Wałbrzych. Decyzja została podjęta po tym, jak w piątek Sefanosowi E. zostały postawione zarzuty w związku z korupcją podczas ostatnich wyborów samorządowych w Wałbrzychu. Leszek Orpel, przewodniczący zgromadzenia WZWiK i burmistrz Jedliny-Zdroju przyznaje, że dla dobra wizerunku Związku lepiej by było, gdyby Stefanos E. nie pełnił stanowiska przewodniczącego. - Głosowanie w takich sytuacjach jest tajne i nie będę mówił, jak zagłosuję - mówi nam burmistrz Jedliny-Zdroju.

Czytaj także

  Komentarze (9)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Vez (gość)

  Do wszystkich! Prezesów, radnych, prezydentów, wszystkich cwaniaczków którzy za kasę dostali się, lub próbowali dostać się do koryta, oraz reszty szyszek jakkolwiek zwiazanych z obecną grupą trzymajacą władze. Jesteście jak zgniłe jajo, smród wokół was jest coraz wiekszy. Cokolwiek byście teraz nie odgrywali, nam mieszkancom tego miasts będziecie kojarzyć się źle. Wstyd by zajmując stanowiska publiczne nie pracować dla dobra ogółu wałbrzyszan, ale tylko napychac sobie tyłki.

  wyborny (gość)

  Jeszcze nie tak dawno kolo mówił tak: Chcę oświadczyć i stanowczo odciąć się od wszystkich insynuacji, które już się pojawiły, a których do tej pory nie komentowałem. Niestety, prasowa i telewizyjna nagonka na moją osobę sięgnęła już tak daleko, że nie mogę dłużej pozostawać biernym na te wszystkie oszczerstwa i kłamstwa. Stanowczo oświadczam, że nie brałem udziału i nie zlecałem nikomu kupowania głosów w wyborach, które odbyły się 21 listopada i 5 grudnia 2010 roku. Wiem, że cała ta medialna wojna, którą wszczęli przegrani w tej kampanii, jest ich ostatnią próbą wywarcia nacisku na organy, które mają podjąć decyzję w sprawie ważności wyborów.

  Zbych (gość)

  Promując Stefanosa E. promotor Kruczkowski stanął po ciemnej stronie mocy. Dziś stosując ucieczkę do przodu próbuje odciąć się od każdego, kto w jakikolwiek sposób jest umoczony w aferze wyborczej. Problem w tym, że ów promotor cały czas traktuje wałbrzyszan jak stado baranów dodatkowo obarczonych amnezją. Mocno się więc zdziwi, kiedy w najbliższym referendum odwołamy go z jego funkcji prezydenta.

  Grażyna (gość)

  A co z pracą pani Agnieszki Kołacz- Leszczyńskiej , pana Zdzisława Dobrowolskiego , Marka Mielniczuka ?
  Przecież 6 radnych miasta Wałbrzycha oprócz wymienionych wyżej,dodatkowo weszło do zgromadzenia WZWiK na wniosek pani Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej dnia 18.01.2011 r.. ?
  Uzasadnienie do tej uchwały pisała sam pani Przewodnicząca rady miasta Wałbrzycha która podlega służbowo : Ewangelu , Dobrowolskiemu , Mielniczukowi( rodzina z panem Nowaczykiem )i Kruczkowskiemu( jest w zarządzie WZWiK).
  A co z udzieleniem kompetencji przez Agnieszkę Kołacz-Leszczyńską i innych radnych Kruczkowskiemu aby pozwolił kierownikom wszystkich jednostek organizacyjnych gminy Wałbrzych np. WZWiK MZB , szkoły , przedszkola , zamek książ itp.
  Czy ilość głosów pana Ewangelu nie wspierała pozostałych radnych z Po w mieście ?

  yogi (gość)

  "Przytuleni" powoli będą odchodzic do kryminału. Należy jak najszybciej osądzic i ukarac tych którzy stworzyli struktury mafijne w naszy mieście: Rosiak, Ludwiczuk, Kruczkowski, Mrzygłodzka, Chlebowski i wieli jeszcze znanych śmieci. Wymiar sprawiedliwości prawdopodobnie ściśle działa z mafią i dlatego przez wiele lat mafia jest bezkarna.

  kali (gość) (omega)

  Ano właśnie, przecież już parę lat wstecz cba przesłuchiwało pracowników wzwik i zadawało pytania o prywatne życie pana S.E. Może by teraz odkopać tamte sprawy , dodać do tego nieciekawe wyniki kontroli nik i rio.