Tomasz Komenda Tomasz Komenda

Tomasz Komenda w Rzymie spotkał się z papieżem Franciszkiem

O wizycie Tomasza Komendy w Rzymie poinformował Szymon Hołownia na swoim profilu na Facebooku. Komenda miał pojechać z rodziną do Rzymu, by pomodlić się przy grobie Jana Pawła II. Kiedy przebywał w więzieniu, gdzie trafił za zbrodnię, której nie popełnił, często miał się do niego modlić o uwolnienie.

Jak informuje na Facebooku Szymon Hołownia, Tomasz Komenda i jego rodzina spotkali się dziś rano z arcybiskupem Konradem Krajewskim.

– Kardynał Konrad zaprowadził ich do papieża Franciszka, który poruszony wysłuchał historii, pobłogosławił, wyściskał – pisze Szymon Hołownia. Papież miał także podarować Tomaszowi Komendzie różaniec.

Tomasz Komenda razem z rodziną wybrał się do Rzymu, aby odwiedzić grób Jana Pawła II. Jak podkreślał po wyjściu z więzienia, podczas niesłusznej odsiadki modlił się do świętego Jana Pawła II o wyjście na wolność, a teraz chciał mu podziękować osobiście. Stąd dzisiejsza wizyta w Rzymie.

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!