Uczestnicy turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w Wałbrzychu i okolicy mają za sobą etap powiatowy

Uczestnicy turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w Wałbrzychu i okolicy mają już za sobą etap eliminacji powiatowych. Teraz przed drużynami biorącymi udział w 19, edycji tych największych zawodów piłkarskich dla dzieci w Europie, etap wojewódzki.
Jako ostatnia na naszym terenie awansowała do niego drużyna chłopców z UKS-u Akademii Piłkarskiej Futgol z Czarnego Boru, startująca w kategorii U-8. Podopieczni Marcina Gryki wygrali eliminacje powiatowe w Boguszowie-Gorcach. Pokonali tam 4:1 Szkołę Podstawową z oddziałami Gimnazjum z Jedliny-Zdroju (opiekun: Sylwester Przydatek) i 8:2 drużynę z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Boguszowa-Gorc (op. Adam Zdeb). Szkoła z Boguszowa-Gorc pokonała szkolną ekipę z Jedliny-Zdroju 7:0.

W dolnośląskim finale wojewódzkim, XIX Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” z naszego terenu, na początku maja przyszłego roku zagrają zatem: