(© Materiały dystrybutora)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zapraszamy na kolejny seans kinowy przeznaczony specjalnie dla pań. Poznajcie sekrety zawarte w obrazie "Drugie życie Lucji", który będzie można zobaczyć 5 września o g. 19 w wałbrzyskim Cinema City.

Film „Drugie życie Lucii” jest nawiązaniem do najwybitniejszych osiągnięć Krzysztofa Kieślowskiego. Obraz Stefana Pasetto to nastrojowe, subtelne, ale i odważne kino kobiece.
Życie Lucii nie rozpieszczało. Los zesłał jej chorobę i zdradę męża. Kobieta straciła wszystko, co najważniejsze, a jednak przeznaczenie zesłało jej nieoczekiwane zwroty akcji. Poszkodowana znalazła przyjaciółkę Leę, z którą zaczęły poszukiwania swojego miejsca na Ziemi. Z dala od znanych osób i miejsc przyjaciółki, pragną nabrać dystansu, osiągnąć harmonię ciała i ducha, by móc na nowo stanąć na nogi. Niewątpliwie to wzruszająca historia wiodąca przez cierpienie, zdradę, ale jednocześnie prowadząca do odnalezienia miłości.

Tradycyjnie, Kobiece Salony Filmowe po rozpoczęciu wieczoru projekcją dobrego kina, przeniosą się na przygotowane specjalnie dla swoich uczestniczek przyjęcie w jednej z wałbrzyskich kawiarni, Villa Cafe w Galerii Victoria. Tam na panie czekać będzie poczęstunek, okazja do wymiany myśli z innymi kobietami, możliwość wygrania wielu atrakcyjnych nagród.

Zapraszamy serdecznie na seans w poniedziałkowy wieczór do kina Cinema City ul. 1 Maja 64, Wałbrzych (Galeria Victoria). Bilety w cenie 25 zł będą dostępne godzinę przed seansem. Organizatorem kobiecego cyklu jest Gephard Group Konsorcjum Public Relations.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!