Dotąd mieszkańcy naszego miasta, jak chcieli zagrać w kręgle, musieli jechać do Świebodzic (OSiR) lub Boguszowa-Gorc (kręgielnia „Magdalenka”) Dotąd mieszkańcy naszego miasta, jak chcieli zagrać w kręgle, musieli jechać do Świebodzic (OSiR) lub Boguszowa-Gorc (kręgielnia „Magdalenka”)

Dotąd mieszkańcy naszego miasta, jak chcieli zagrać w kręgle, musieli jechać do Świebodzic (OSiR) lub Boguszowa-Gorc (kręgielnia „Magdalenka”) (© Dariusz Gdesz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wałbrzyski Hotel Maria ciągle powiększa swoją ofertę o imprezy kulturalne i propozycje sportowo-rekreacyjne. Tylko w ostatnich tygodniach na koncercie Macieja Maleńczuka wałbrzyszanie tańczyli i śpiewali razem z artystą, a podczas pierwszego wspólnego koncertu Jana Trebunia Tutki, Mirosława Kowalika (Raz Dwa Trzy) oraz Marcina i Lidii Pospieszalskich muzycy z formacji Tabasco Club odebrali złotą płytę. To pierwsze muzyczne wydarzenie w Wałbrzychu o takim formacie. Kolejną, najnowszą inicjatywą hotelu jest nowoczesna kręgielnia zawierająca cztery zautomatyzowane tory.

Dotąd mieszkańcy naszego miasta, jak chcieli zagrać w kręgle, musieli jechać do Świebodzic (OSiR) lub Boguszowa-Gorc (kręgielnia „Magdalenka”). – Nasza kręgielnia to znakomita rozrywka dla dorosłych i dzieci. Urządziliśmy ją w sali w średniowiecznym stylu, więc ma ona niepowtarzalny klimat – zapewnia Dorota Barańska, właścicielka hotelu. Jeden z torów przystosowano dla dzieci. Jest wyposażony w podnoszone bandy, dlatego nawet nieudany rzut skutkuje tam upadkiem kręgli. To mobilizuje młodych sportowców do dalszej rywalizacji. Dla dzieci grających w czasie ferii przygotowano niespodzianki. Wcześniej do dyspozycji gości i mieszkańców miasta hotel oddał 9-stopowe stoły bilardowe oraz salę do ćwiczenia jogi, z której zajęcia odbywają się w poniedziałki i czwartki. – Już wkrótce będziemy urządzać zawody bowlingowe dla dzieci i dorosłych, ale planujemy już kolejne inwestycje: korty tenisowe i salę do squasha – zapowiada Barańska.

W najbliższym czasie w Hotelu Marii odbędą się zabawy taneczne oraz kolejne koncerty. Już 26 lutego Bal Karnawałowy w rytmach lat 80-tych, a 4 marca z okazji Dzień Kobiet przygotowano zabawę tylko dla pań. Będzie coś dla ucha, czyli didżej i nastrojowa muzyka saksofonowa, a także dla oka jak: pokazy taneczne, kulturystyczne, a także erotyczny występ grupy chippendelsów. Najbliższe koncerty to 25 lutego „4 Szmery” i 25 marca legendarna formacja „Dżem”, a w dalszej perspektywie rockowy „Happysad” i metalowy „Kat”.
Wstęp na bal karnawałowy 95 zł, impreza w dzień kobiet 45 zł. Bilety na „4 Szmery” 20 i 25 zł, „Dżem” 55 zł.

Czytaj także

    Komentarze (2)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!