(© Dariusz Gdesz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Czy podczas weekendowych odwiedzin Cinema City w Galerii Victora dostrzegliście różnicę? Wałbrzyskie kino od piątku obniżyło ceny biletów seansów w technologii 3D.

Zmieniły się ceny biletów na filmy w technologii 3D, aktualne ceny:
- Poniedziałek - piątek: Bilet Normalny: 24* zł,
Dzieci / Seniorzy 19* zł,
Studenci 19* zł

Weekend: Bilet Normalny: 26* zł,
Dzieci / Seniorzy 21* zł,
Studenci 21* zł

* - do wszystkich biletów na filmy 3D w systemie Dolby Digital 3D doliczana jest opłata w wysokości 3zł, która zostanie dodana do biletu. Jest to opłata związana z użytkowaniem okularów 3D.

Uprzednio każdy bilet był droższy o 2 zł.

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ala (gość)

Żeby chociaż młodzież chodziła do kina żeby każdemu sie opłacało to kwoty na Walbrzych za bilety to 15 lub 18 zł góra dlatego taki ruch w tym kinie ze strach a szkoda moze ktoś pomyśli wreszcie

antek (gość)

Trzeba zbojkotować to kino.albo okulary mieć własne.są jeszcze inne kina.a oni niedługo ke zamkną.trzeba mieć własną lepsza koncepcjia....

yyy (gość) (mmm)

Na tronie Cinema City jest napisane:

http://www.cinema-city.pl/index.php?module=cinema&action=info&cid=1091&id=10

* - Do wszystkich biletów na filmy 3D doliczana jest dopłata w wysokości 3zł,która zostanie dodana do Państwa biletu. Jest to opłata związana z użytkowaniem okularów 3D. Okulary zostają Państwu udostępnione do jednorazowego użytku, prosimy o ich zwrot obsłudze kina po seansie.

Więc chyba to nie jest tak jak pisze mmm

mmm (gość) (Limciu)

- W przypadku filmów 3D doliczana jest opłata 3 zł, która zostanie dodana do Państwa biletu. W zamian otrzymają Państwo okulary do oglądania filmów 3D. Zachęcamy do zabrania tych okularów ze sobą po seansie. Można ich użyć przy kolejnej wizycie w naszym kinie a opłata ta nie będzie doliczana.

Limciu (gość)

Cinema-City zaczyna konstruować ceny biletów jak RyanAir. Niedługo będą po złotówce, ale trzeba będzie dopłacić za okulary, za fotel, za toaletę, za odprawę (sprawdzenie biletów), za obsługę kasową itp.

Przecież to żadna obniżka. Obniżyli o 2 złote, ale wprowadzili dodatkową opłatę 3 zł za okulary (której wcześniej nie było). Trochę ciężko ogląda się film 3D bez okularów, więc to jest po prostu podwyżka cen biletów o 1 zł.