Wszystkie drogi w mieście, z wyjątkiem remontowanych są przejezdne. Coraz większe natężenie ruchu drogowego na wałbrzyskim odcinku drogi krajowej nr 35. Wszystkie drogi w mieście, z wyjątkiem remontowanych są przejezdne. Coraz większe natężenie ruchu drogowego na wałbrzyskim odcinku drogi krajowej nr 35.

Wszystkie drogi w mieście, z wyjątkiem remontowanych są przejezdne. Coraz większe natężenie ruchu drogowego na wałbrzyskim odcinku drogi krajowej nr 35. (© Dariusz Gdesz)

Wałbrzych: raport z dróg. Wszystkie drogi w mieście, z wyjątkiem remontowanych są przejezdne. Coraz większe natężenie ruchu drogowego na wałbrzyskim odcinku drogi krajowej nr 35.

Wałbrzych: raport z dróg. Na razie wszystkie drogi w mieście, które nie zostały wyłączone z ruchu ze względu na remont są przejezdne. Coraz większy ruch na ulicach Wrocławskiej, Armii Krajowej, Kolejowej i Sikorskiego, a także na ul. Uczniowskiej, w związku z zakończeniem pracy przez I i rozpoczęciem pracy przez II zmianę w fabrykach strefy ekonomicznej. Jazdę po wałbrzyskich ulicach utrudniają jedynie ostre promienie słoneczne. Dlatego zalecamy kierowcom korzystanie z okularów przeciwsłonecznych. Raport z wałbrzyskich dróg przygotowujemy we współpracy z Radio Taxi Śnieżka Centrum w Wałbrzychu.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!