Wszystkie drogi w mieście, z wyjątkiem remontowanych są przejezdne. Wszystkie drogi w mieście, z wyjątkiem remontowanych są przejezdne.

Wszystkie drogi w mieście, z wyjątkiem remontowanych są przejezdne. (© Dariusz Gdesz)

Wałbrzych: raport z dróg. Wszystkie drogi w mieście, z wyjątkiem tych gdzie trwają remonty i przebudowy są przejezdne. Wzmożony ruch panuje obecnie jedynie na miejskim odcinku drogi krajowej nr 35.

Wałbrzych: raport z dróg. Na Podzamczu obecnie ruch jest niewielki, podobnie wygląda sytuacja na Piaskowej Górze. Tam nieprzejezdne są jedynie ulice Nałkowskiej i Hirszfelda, które są przebudowywane. Wzmożony ruch panuje natomiast na ul. Armii Krajowej i Kolejowej, na odcinku od Starego Zdroju do Sobięcina. Coraz więcej samochodów przemieszcza się także od strony Podgórza i Nowego Miasta w kierunku pl. Grunwaldzkiego. Warunki do jazdy są dobre. Raport z wałbrzyskich dróg przygotowujemy we współpracy z Radio Taxi Śnieżka Centrum w Wałbrzychu.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!