Kibice Górnika Wałbrzych nie dostali zgody na wyjazd do Krosna Odrzańskiego Kibice Górnika Wałbrzych nie dostali zgody na wyjazd do Krosna Odrzańskiego

Kibice Górnika Wałbrzych nie dostali zgody na wyjazd do Krosna Odrzańskiego (© Dariusz Gdesz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Najbliższy mecz wyjazdowy o mistrzostwo III ligi, piłkarze wałbrzyskiego Górnika rozegrają bez wsparcia swoich kibiców

Do zarządu klubu piłkarskiego Górnik PWSZ Wałbrzych, dotarło pismo z Krosna Odrzańskiego. Władze tamtejszego klubu Tęcza poinformowały w nim, że najbliższy mecz pomiędzy obu drużynami odbędzie się bez udziału zorganizowanej grupy kibiców z Wałbrzycha. Oficjalnie na decyzję zarządu Tęczy nie miała jednak wpływu obawa przed fanami z Wałbrzycha.
– Z pisma dowiedzieliśmy się, że na stadionie Tęczy prowadzone są obecnie prace budowlane – mówi Czesław Zapart, kierownik Górnika PWSZ Wałbrzych. – W takich przypadkach policja każe organizować dodatkową i kosztowną ochronę imprezy sportowej. Nie wszystkie kluby na to stać.
Kierownik wałbrzyskiego klubu dodaje także, że odmowę goszczenia zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych, zarząd Tęczy wysłał także do pozostałych klubów III ligi dolnośląsko-lubuskiej.
– Podobne restrykcje obowiązują także na naszym stadionie w Wałbrzychu, w związku z budową kompleksu sportowego Aqua-Zdrój – wyjaśnia Zapart. – Nie możemy gościć zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych. Na mecz mogą jednak wejść kibice indywidualni.
Mecz pomiędzy Tęczą Krosno Odrzańskie i Górnikiem PWSZ Wałbrzych zostanie rozegrany 10 kwietnia o godz. 14.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!