zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne (© Dariusz Gdesz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wałbrzyska Grupa Biegowa to nowy projekt, który powstał w minionych tygodniach w Wałbrzychu. Jest to na razie nieformalne zgrupowanie miłośników sportów biegowych, aczkolwiek trwają prace nad sformalizowaniem grupy i założeniem stowarzyszenia.

Wałbrzyska Grupa Biegowa - pierwsze sukcesy


Są już pierwsze sukcesy Wałbrzyskiej Grupy Biegowej, w zawodach Ekiden organizowanych przez wałbrzyską fabrykę Toyota wystawiona przez nią sztafeta w składzie: Paweł Zamielski, Marcin Jagielicz, Łukasz Kozłowski, Jarosław Zaczyk, Dariusz Zaczyk, Artur Socha, Patryk Łazarski, Michał Rais, Jacek Kalus wyraźnie wygrała zdobywając ostatecznie na mecie spora przewagę nad pozostałymi drużynami. Liderzy grupy zapowiadają start we wszystkich liczących sią biegach w okolicy, a także wystawianie zawodników do najważniejszych zawodów w Polsce.

Niezwykle mocny skład ekipy pozwala przypuszczać, że biegacze będą liczącą się siłą w okolicy, a dotychczasowe sukcesy indywidualne członków właściwie dają pewność, że w dużych biegach w Polsce zaznaczą swą obecność rozsławiając imię naszego miasta. Najciekawszym chyba w projekcie jest to, że ci sami doświadczeni biegacze, którzy zdobywają laury na podiach w całym kraju nie tworzą hermetycznej grupy, lecz pragną dzielić się swym doświadczeniem. Wyrazem tego może być cośrodowy otwarty dla wszystkich trening na stadionie im. Kusocińskiego podczas którego prezentowane są różne techniki ćwiczeń i dochodzenia do formy.

Wałbrzyska Grupa Biegowa zaprasza


Otwarta formuła treningów sprawia, że każdy kto chce poprawić sposób w jaki biega jest bardzo mile widziany na treningach. Podczas niego prowadzone są np. zajęcia z prawidłowego rozciągania czy też ćwiczeń uzupełniających - crossfit. Dla każdego biegacza - tego doświadczonego i tego mniej dobierane są odpowiednie ćwiczenia.
Serdecznie wszystkich zapraszamy - każdej środy na stadion na Piaskowej Górze o godzinie 18:00!
Wałbrzyska Grupa Biegowa ma swój profil w portalu Facebook, na którym można uzyskać wiele informacji na temat treningów, ćwiczeń czy też wymienić się doświadczeniami w zakresie strojów, kontuzji etc. Wystarczy w wyszukiwarkę Facebook'a wpisać: Grupa Biegowa Wałbrzych i się zapisać. Zapraszamy!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!