Wraca połączenie Wałbrzych - Świebodzice - od poniedziałku będzie kursowała „30" (ROZKŁAD JAZDY)

Wraca połączenie komunikacyjne Wałbrzych - Świebodzice. Od poniedziałku, 20 stycznia zacznie bowiem kursować bus nr „30". – Przewozy będzie tam wykonywała firma Dex-Trans, która ma już zezwolenie i jest w trakcie przygotowywania się do wykonywania usługi - mówi Andrzej Welc, z Zarządu Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu

Wraca połączenie komunikacyjne Wałbrzych - Świebodzice. Od poniedziałku, 20 stycznia zacznie bowiem kursować bus nr „30".
– Przewozy będzie tam wykonywała firma Dex-Trans, która ma już zezwolenie i jest w trakcie przygotowywania się do wykonywania usługi - mówi Andrzej Welc, z Zarządu Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu. Busy na trasie Wałbrzych - Świebodzice przestały kursować w październiku 2013 roku, bo dotychczasowy przewoźnik nie miał przedłużonej koncesji. Teraz wracają. – Rozważamy też wydłużenie kursów Wałbrzych – Jedlina-Zdrój, aż do Głuszycy. Toczą się w tej sprawie rozmowy. Rozmawiamy też o autobusowym połączeniu do Świebodzic - mówi Andrzej Welc.

Komentarze (4)

avatar
avatar
Adam (gość)

Czy ja mam rozumieć, że autobusy przestają jeździć wczesnym wieczorem? Przecież to jest BEZUŻYTECZNE T______T

Wybierz kategorię