Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

780 tys. zł dotacji z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji dostał powiat wałbrzyski. Pieniądze zostaną przeznaczone na remont odcinka ul. Wyszyńskiego.

Pieniądze zostały przyznane z rezerwy celowej ujętej w ustawie budżetowej na rok 2011 przeznaczonej na dofinansowanie wniosków zakwalifikowanych i zatwierdzonych przez MSWiA. Z otrzymanej dotacji Starostwo Powiatowe wyremontuje nawierzchnię ulicy Wyszyńskiego na odcinku od ulicy Wrocławskiej do ulicy Broniewskiego.

Powiat już wystąpił do właścicieli infrastruktury technicznej (sieć wodociągowa, energetyczna, teletechniczna) o przegląd i niezbędne naprawy. Remont nawierzchni odcinka Wyszyńskiego planowany jest od 1 lipca do 30 września 2011 roku - wówczas to natężenie ruchu jest najmniejsze w skali w roku i skutki remontu będą najmniej odczuwalne dla mieszkańców.


Czytaj także

  Komentarze (7)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  man (gość)

  remontowany był odcinek od skrzyżowania z Broniewskiego do Szczawna a nie od skrzyżowania do Wrocławskiej!!! nauczcie się czytać!

  Mieszkaniec (gość)

  I co z tego że był remontowany. Teraz inny znajomy musi zarobić.
  A Gałczyńskiego poniżej dalej rozpier.....
  Nie wspominając o Wrocławskiej, Armin Krajowej, Kolejowej, Sikorskiego, 1 Maja, Kosteckiego.
  No i nie zapominajmy także o przepięknej i przecudownej 11 listopada.
  Kto ma remontować JA ? !!!

  puzonik48 (gość)

  stosunkowo niedawno.Może lepszych wykonawców wybierać i lepszy nadzór nad wykonaniem sprawować ,żeby raz po razie nie remontować !

  Maciek (gość) (woojtek)

  od wrocławskiej do skrzyżowania przy szpitalu - jak żyję 32 lata to nie pamiętam remontu :)
  remontowany był od broniewskiego w stronę Szczawna