Trwa malowanie hali sportowej wałbrzyskiej szkoły. Energetyk w Wałbrzychu wygrał możliwość odświeżenia sali ponieważ wygrał konkurs Dulux Let’s Colour. Na szkołę oddano prawie 3000 głosów. Zobacz zdjęcia z prac i wizualizacje wyglądu sali po zakończonych pracach.

- Konkurs przewidywał możliwość pomalowania 200 metrów kwadratowych, firma Dulux zgodziła się na pomalowanie 350 metrów na biało, a także dostarczyła kolorowych farb. Łącznie to 540 metrów - mówi Roman Głód, dyrektor Zespołu Szkół Politechnicznych Energetyk w Wałbrzychu. Dodaje też, że firma zapewniła też projekt barwnych wzorów. Podczas malowania szkoły młodzież i mieszkańcy miasta doskonale się bawili. Efekty ich starań zobaczymy już wkrótce. W tym roku szkoła przechodzi remont dachu, ale jest szansa, że w przyszłym roku będzie miała odnowioną również elewację. Może i ona będzie bardziej kolorowa?

Energetyk w Wałbrzychu - zobacz też:


Energetyk będzie kolorowy

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Stanisław (gość)

Taka zacna i znamienita Placówka.
W. Pstrowski w grobie się przewraca widząc jak jacyś "pacykarze" zmieniają dotychczasowy wizerunek szkoły.
Pozdrawiam Grono Pedagogiczne i Uczniów.
Pacykarzy też, aczkolwiek z ciężkim sercem mi to przychodzi.