Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Czy wałbrzyszan czeka powtórka z rozrywki i po raz kolejny zasypią nas śmieci na przystankach autobusowych? O tym przeczytasz we wtorkowym wydaniu Panoramy Wałbrzyskiej.

Ponadto w Panoramie Wałbrzyskiej przeczytasz, co planuje Longin Rosiak, czy po raz kolejny pójdzie z prezydentem do sądu?
W Panoramie ostrzegamy również kobiety przed oszustami. Grasują na parkingach w centrum Wałbrzycha i wyłudzają pieniądze.
A w Świdnicy pojawił się kolejny pomysł na to, jak upamiętnić ofiary katastrofy smoleńskiej. projekt nie wszystkim się podoba. Zobacz, jak będzie wyglądał czterometrowy pomnik, który stanie w mieście.
W Panoramie Wałbrzyskiej ruszamy z konkursem na Królową Zimy. Na zwyciężczynie czekają atrakcyjne nagrody. Już można głosować. szczegóły znajdziesz również na naszej stronie internetowej: walbrzych.naszemiasto.pl.
Panoramę Wałbrzyską kupisz we wtorek, razem z Gazetą Wrocławską i programem telewizyjnym.

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    rogatka (gość)

    http://rogatkawalbrzych.blogspot.com/2011/02/zimowe-uroki-miasta.html A proszę was bardzo. Możecie sobie nawet wziąć fotki.