Zwycięstwo siatkarzy z Wałbrzycha (FOTO)

Bartosz Ogrodnik, fot. Dariusz Gdesz
Victoria PWSZ Wałbrzych - AZS Stal Nysa 3:2
Victoria PWSZ Wałbrzych - AZS Stal Nysa 3:2 Dariusz Gdesz
Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych zmazali plamę z poprzedniego meczu Krispol I ligi, pokonując w drugiej serii gier AZS Stal Nysę 3:2.

Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych zmazali plamę z poprzedniego meczu Krispol I ligi, pokonując w drugiej serii gier AZS Stal Nysę 3:2. Trener Krzysztof Janczak zdecydował się na wystawienie pierwszej szóstki: Matula, Olszewski, Macek, Rutecki, Smolarczyk, Filipiak, natomiast na libero zagrał Mierzejewski. Pierwszy set padł łupem gości 26:24. Victoria PWSZ odpowiedziała wygranymi dwoma kolejnymi partiami do 23. Czwartego seta niestety wygrali przyjezdni z Nysy 25:20 i o wszystkim zadecydował tie-break, w którym w końcówce większą odpornością na nerwy popisali się wałbrzyszanie, którzy wygrali 15:13 i cały mecz 3:2.
To pierwsze punkty dla Victorii PWSZ Wałbrzych zdobyte w tym sezonie. W trzeciej kolejce podopieczni Krzysztofa Janczaka pojadą do Suwałk, by tam zmierzyć się ze Ślepskiem.

Victoria PWSZ Wałbrzych - AZS Stal Nysa 3:2 (24:26, 25:23, 25:23, 20:25, 15:13)