Wybierz region

Wybierz miasto

  STÓJ, BO STRZELAM - Złe kino

  Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu - Duża Scena
  Wałbrzych, ul. Pl. Teatralny/1, +48 74 648 83 01

  19:30 Sobota, 3 stycznia

  • 20zł

  STOJ, BO STRZELAM! to cykl kameralnych spektakli jednego aktora, wpisujących się w tradycję kabaretowego nurtu stand-up comedy, czyli satyrycznych monologów wygłaszanych przez aktora wprost do widowni, w kontekście społecznym, politycznym, obyczajowym.

  Głównym celem realizatorów nurtu stand-up jest bezkompromisowy i nie zawsze politycznie poprawny dialog z publicznością, dotykający tematów wykluczonych z głównego dyskursu debaty publicznej lub z rożnych powodów – niepopularnych. Do współpracy zaprosiliśmy młodych dramaturgów, których autorskie teksty zbroją wałbrzyskich aktorów w starciu z „zakazanym”. Broń języka zostaje odbezpieczona.

  z cyklu Stój, bo strzelam!

  ZŁE KINO - Makabryczny stand-up Eweliny Żak

  zły tekst i reżyseria: Michał Walczak

  niezła muzyka: Wiktor Stokowski

  bad look: Marta Stoces, Joanna Majewska

  nie najgorsze video: Adam Zapała

  o spektaklu:

  Mroczny recital prowincjonalnej aktorki z rozdwojeniem jaźni, czyli kryminalna historia z filmowego piekła rodem. Niedoceniana zawodowo i nieprzystosowania życiowo artystka porzuca prowincjonalny teatr i rusza na podbój Warszawy. Podróż do fabryki snów zamienia się w koszmar klasy Z. Czy aktorka i jej niestabilna emocjonalnie córka wyjdą z tego cało? Co skrywa fabryka snów w swych podziemiach? Jaką drogę będzie musiała przejść nasza bohaterka, by w końcu poczuć ciepło reflektorów?

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Pamiętasz szkołę z czasów PRL? To był inny świat!

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.