Elżbieta Węgrzyn

avatarElżbieta Węgrzyn

Wałbrzych
Dziennikarz Gazety Wrocławskiej, Panoramy Wałbrzyskiej i redaktor internetowy w latach 2009 - 2014

Dwudniowa majówka będzie w Głuszycy

2013-04-20 11:09:22

W Głuszycy majówkowe imprezy potrwają dwa dni – 3 i 4 maja. Majówkę połączono z Dniami Głuszycy. Na 3 maja w godz. 16 - 21 w Ogrodzie Jordanowskim zaplanowano Piknik Weterana, czyli zlot strych samochodów, a także wieczorny koncert zespołu. Będzie też wiele konkursów i atrakcji dla dzieci.
4 maja w Ogrodzie Jordanowskim podczas spotkań z muzyką i sztuką od godz. 16 Centrum Kultury – Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy zaprasza na kiermasz wyrobów regionalnych i rękodzielniczych, a także rozwiązanie konkursu na najpiękniejsze przebranie postaci z bajek i ludowe. Wieczorem zagra Green Irish Team, doskonały lokalny kwartet, znany z popisowych wykonań piosenek irlandzkich oraz szant. Na zakończenie imprezy wystąpi grupa De Colt. Wstęp wolny.

Jesteś na profilu Elżbieta Węgrzyn - stronie mieszkańca miasta Wałbrzych. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.