Elżbieta Węgrzyn

avatarElżbieta Węgrzyn

Wałbrzych
Dziennikarz Gazety Wrocławskiej, Panoramy Wałbrzyskiej i redaktor internetowy w latach 2009 - 2014

Rozbili szybę w czarnym clio! Widziałeś to?

2013-04-02 09:21:20

W święta w dzielnicy Podzamcze włamano się do samochodu pani Anny - czarnego Renaulta Clio. Mieszkanka Wałbrzycha szuka świadków tego wydarzenia.Do włamania doszło prawdopodobnie w nocy z niedzieli wielkanocnej na poniedziałek. Samochód był zaparkowany za sklepem Aligator na ul. Fortecznej. Nieznany sprawca rozbił tylną szybę samochodu. Kupno nowej szyby do wozu to duży wydatek dla samotnej matki. Nieplanowana strata jest tym bardziej uciążliwa, że nie wynika z wypadku losowego, ale ludzkiej złośliwości. - Dlaczego ma komuś ujść bezkarnie taki wandalizm? Czy musimy się z tym godzić cichutko? Będę ogromnie wdzięczna za każdą pomoc - mówi zdenerwowana wałbrzyszanka.

Jeśli ktoś był świadkiem tego wydarzenia, lub posiada informacje, które pomogą w odnalezieniu sprawcy, proszeni są o kontakt z wałbrzyską policją. Na sygnały czekamy też w redakcji. Nasz telefon: 74 - 843 93 72. Piszcie do nas na walbrzych@gazeta.wroc.pl.

Jesteś na profilu Elżbieta Węgrzyn - stronie mieszkańca miasta Wałbrzych. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.