Akademicy z Wałbrzycha w półfinałach AMP

Mężczyźni wygrali turniej eliminacyjny, a dziewczęta były drugie

Bardzo dobrze spisały się drużyny siatkarskie AZS PWSZ AS Wałbrzych w turniejach eliminacyjnych Akademickich Mistrzostw Polski. Męski zespół walczył w Wałbrzychu i nie miał sobie równych. Wałbrzyszanie wygrali po 2:0 z UE Jelenia Góra, z KPSW Jelenia Góra i w finale z ZOD Wałbrzych Pwr. Ekipa AZS PWSZ, prowadzona przez trenera, Janusza Ignaczaka zajęła pierwsze miejsce i awansowała do półfinału AMP oraz do finału Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej. Także awans do półfinałów AMP wywalczyły dziewczęta z AZS PWSZ. W turnieju rozgrywanym w Legnicy pokonały po 2:0  ZOD Legnica PWr oraz UE Jelenia Góra. W finale uległy 0:2 KPSW Jelenia Góra, ale dzięki zajęciu drugiej pozycji, zdobyły awans do  półfinału AMP oraz prawo gry w barażach o finał DLM.