AZS Radex Szczecin - Victoria Górnik Wałbrzych 61:57

PG
Koszykarze pierwszoligowej Victorii Górnik Wałbrzych ponieśli kolejną porażkę, Tym razem przegrali w Szczecinie z AZS-em Radex-em 57:61. Mecz był wyrównany i zacięty. Po dwóch, pierwszych kwartach zespoły remisowały 26:26. Także po zmianie stron trwała zacięta walka. Więcej szczęścia w końcówce mieli jednak gospodarze.

W Szczecinie koszykarze pierwszoligowej Victorii Gornik Wałbrzych grają z AZS-em Radex-em. Po dwóch kwartach był remis 26:26. Aktualnie trwa trzecia część spotkania i na 6,42 min. przed jej zakończeniem gospodarze wygrywają 33:32.
Na 1,07 min przed końcem III kwarty AZS Radex prowadzi 44:43
Po trzech kwartach meczu w Szczecinie pierwszoligowy AZS Radex prowadzi z Victorią Górnik 47:45.
Na 7,41 min przed końcem meczu Victoria Górnik prowadzi 50:47
Na 4,54 min przed końcem meczu jest 52:50 dla Victorii Górnik
Do końca meczu pozostało 3,22 min. AZS Radex prowadzi 53:52
Na 2,35 min przed końcem meczu Victoria Górnik wygrywa 57:53
Do końca meczu 1,57 min. Jest remis 57:57.
Koniec meczu. AZS Redex wygrał 61:57

FLESZ: Nowe dyscypliny na igrzyskach w Tokio