Bielawianka wygrała ze Złotoryją

Lider trzeciej ligi nie stracił w 15 meczach seta

Siatkarze trzecioligowej Bielawianki Bester Bielawa pokonali we własnej hali 3:0 (25:19, 25:19, 25:20) KKS Ren – But Złotoryja. Był to pojedynek lidera z wiceliderem tabeli. Bielawianka dotychczas odniosła 14 zwycięstw, nie tracąc nawet seta i oczywiście przewodziła stawce. Wygrana z ekipą ze Złotoryi było 15 zwycięstwem lidera w tym sezonie. Gospodarze musieli jednak tym razem sporo natrudzić się, aby pokonać rywala nie tracąc seta. W każdej partii trwała zacięta walka. Bielawianka jednak udowodniła, że zasługuje na II ligę.