Centrope Cup dla drużyn z Jedliny-Zdroju

W finale prestiżowego, międzynarodowego turnieju zmierzyły się dwie ekipy z Jedliny.

Znakomicie spisały się triplety z Jedliny-Zdroju w rozgrywanych w tej miejscowości zawodach Centrope Cup Polska 2011. Po raz pierwszy w polskiej historii tego prestiżowego, międzynarodowego turnieju, w finale znalazły się dwie drużyny z jednego klubu. Pomimo, że obsada zawodów była bardzo silna, bo w Jedlinie wystartowało 67 ekip, w tym 32 z Czech, 26 z Polski, po 3 ze Słowacji i Niemiec, a także jedna ze Szkocji, to walkę o pierwsze miejsce stoczyły triplety KSP Jedlina. W finale zmierzyły się Polska 3 (Kamil Orpel, Sergiusz Gądek, Patryk Witkowski) i Polska 17 (Leszek Orpel, Leszek Tatuśko, Kazimierz Jacak). Zwyciężyła ta pierwsza ekipa 13:6. W pojedynku o trzecie miejsce mistrzowie Czech – Carreau Brno (Ivo Michalek, Jan Michalek, Tomas Michalek) pokonali 13:9 trzeci zespól z Jedliny-Zdroju – Polska 16 (Jerzy Siara, Daniel Siara, Edward Serafin).
Następnego dnia rozegrano w Jedlinie turniej dubletów o Puchar Burmistrza Jedliny-Zdroju. Tym razem najlepszym spośród 53 zespołów okazała się młoda drużyna jedlińsko-śremska, Ankara Gucu w składzie: Patryk Witkowski (KSP Jedlina) i Krzysztof Borowiak jr (ŚKP Śrem), która pokonała w finale niedawnych zdobywców Pucharu Polski Tripletów - Łukasza Kudłę (L’Equipe Bytom Odrzański) i Artura Pacześniaka (UPKS Bula Łódź). W meczu o trzecie miejsce ekipa ze Szkocji pokonała zespół z Niemiec.