„Chłopak dla którego kompletnie straciłam głowę” rozgrzeje serca i zachwyci poczuciem humoru!

Materiał powstał we współpracy z wydawnictwem Harper Collins
Nowa, porywająca komedia romantyczna Kirsty Moseley, bestsellerowej autorki takich hitów książkowych jak „Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno”, „Zdobyć Rosie” czy „Nic do stracenia” już w księgarniach!

23 września 2020 roku nakładem wydawnictwa HarperCollins ukaże się kolejna powieść bestsellerowej autorki hitów młodzieżowych Kirsty Moseley. Tym razem brytyjska pisarka zaskoczy świetną i przezabawną komedią romantyczną, która już stała się hitem w Wielkiej Brytanii. „Chłopak dla którego kompletnie straciłam głowę” rozgrzeje serca i zachwyci poczuciem humoru.

O KSIĄŻCE

Zagorzała singielka Amy Clarke szczyci się trzema rzeczami: różowymi włosami, kolekcją Converse i zdolnością do picia dużej ilości margarity bez wymiotowania. Ona nie szuka miłości. Jest całkowicie zadowolona z romansu z Netflixem oraz Benem i Jerrym. Problem w tym, że czasami miłość cię odnajduje, nawet gdy tego nie chcesz.
Pięć miesięcy temu wsiadł do jej pociągu i od tamtej pory nic już nie jest takie samo. Facet, który ją kręci – ten wysoki, ciemny i przystojny geek, który wsiada do pociągu co drugi poniedziałek – nie ma pojęcia, że rozjaśnia jej dzień swoim uśmiechem, który powoduje, że cała topnieje i przyspiesza jej puls.
Kiedy przypadkowe spotkanie poza pracą pozwala im na pierwszą normalną rozmowę, sprawy szybko przechodzą od platonicznego uczucia do bliskich i bardzo osobistych relacji. Czy pomimo ciągu katastrofalnych związków w przeszłości, Amy w końcu znalazła swojego Pana Idealnego? Czy los ma inne plany?
Książka pod patronatem Radia Kolor! i Stylowi.pl

KRYTYCY I CZYTELNICY O KSIĄŻCE:

Świeża, zabawna, całkowicie uzależniająca. Wciągnęłam się od pierwszej strony do ostatniego słowa i jestem totalnie zakochana w tej książce. – R.J. Prescott, bestsellerowa autorka na liście „USA Today”

Kirsty napisała błyskotliwą i zabawną komedię romantyczną z niespodzianką na miarę epickiej powieści. Pięć jasnoróżowych gwiazdek dla Chłopaka, dla którego kompletnie straciłam głowę – Natasha Preston, bestsellerowa autorka, nr 1 na liście „New York Timesa”

Urocza i zabawna komedia romantyczna autorstwa wspaniałej Kirsty Moseley. Fantastycznie rozbrajająca lektura! Uwielbiam. – T. Gephart, bestsellerowa autorka na liście „USA Today”

Idealny, pokrzepiający romans, rozgrzewający ciało aż po koniuszki palców. Chciałam, żeby nigdy się nie kończył. – A. Meredith Walters, bestsellerowa autorka na listach „New York Timesa” i „USA Today”

Od dawna nie śmiałam się na głos, czytając książkę, a przy tej chichrałam się non stop. Jared jest jak żywy i jeżeli to nie twój następny chłopak, to nie wiem, co z tobą nie tak. – M.B. Feeney, autorka Her Best Friend's Brother

Śmiałam się przy tej książce na głos, ale czasem też płakałam. To był prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Tak mi się podobała, że zdecydowanie uważam ją za #MustRead. – pisarka Violet Peters

To urocza, zabawna i naprawdę rozrywkowa lektura! Połączenie dziwnego poczucia humoru Amy i trochę bardziej suchych żartów Jareda stanowi przezabawną mieszankę, dzięki czemu to perła wśród komedii romantycznych. Uśmiałam się do łez, czytając i całkowicie zakochując się w tych postaciach. – Britt, Red Hatter Book Blog

Wyświadcz sobie przysługę i rzuć się na tę książkę, gdy tylko ją zobaczysz. Kirsty Moseley napisała FENOMENALNY romans. – Weronika, Little Steamy Reads

Kirsty MOSELEY

Jest autorką poczytnych powieści dla młodzieży, w tym bestsellerowych "Chłopaków". Aż 4 tytuły były nominowane do konkursu "Książka Roku" portalu lubimyczytac.pl.

Jej powieść debiutancka „Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno” znalazła się wśród finalistów 2012 Goodreads' Choice Awards, w kategorii Best Young Adults Fiction

KIRSTY MOSELEY to brytyjska autorka powieści młodzieżowych, która zdobyła rzesze fanów w Polsce i na świecie. Swoje pisarskie umiejętności odkryła, gdy przyłączyła się do internetowej społeczności pisarzy-amatorów. Jej samodzielnie wydana książka „Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno" zdobyła rzesze fanów i wysokie miejsce w rankingu Goodreads’ Choice Awards na najlepszą książkę dla młodzieży 2012 roku. W Polsce stała się prawdziwym hitem – nastolatki wręcz oszalały na punkcie historii stworzonej przez Moseley. Jej powieści były nominowane w kategoriach najlepsza powieść obyczajowa („Nic do stracenia. Początek”) oraz najlepsza powieść młodzieżowa („Chłopak, który chciał zacząć od nowa”) w konkursie Książka Roku 2017 portalu lubimyczytac.pl.

Więcej infomracji:
www.harpercollins.pl
https://www.facebook.com/HarperCollinsPolska

Materiał oryginalny: „Chłopak dla którego kompletnie straciłam głowę” rozgrzeje serca i zachwyci poczuciem humoru! - Wrocław Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie