Chrobry Głogów - Górnik Wałbrzych 0:2

Wałbrzyszanie zakończyli sezon zwycięstwem w Głogowie 2:0. Gole strzelili: Bartkowiak i Oświęcimka

Piłkarze Górnika Wałbrzych świetnie zakończyli II-ligowy sezon. W ostatniej kolejce podopieczni Macieja Jaworskiego pokonali na wyjeździe 2:0 Chrobrego Głogów. Wałbrzyszanie mieli w tym meczu przewagę, ale pierwszego gola zdobyli dopiero w 65. minucie. Jego autorem był Michał Bartkowiak, który wszedł na boisko dwie minuty wcześniej. Wynik ustalił w 73. minucie Michał Oświęcimka.

Chrobry Głogów - Górnik Wałbrzych 0:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Michał Bartkowiak (65), 0:2 Michał Oświęcimka (73)

Górnik: Jaroszewki, D. Michalak (36 Radziemski), Wojtarowicz, Orzech, G. Michalak, Oświęcimka, Chajewski (63 Bartkowiak), Morawski, Moszyk, Sawicki, Zinke (90 Sobczyk).