Czarni Żagań - Górnik PWSZ Wałbrzych 2:2

Artur Szałkowski
Remis piłkarzy Górnika PWSZ Wałbrzych na inaugurację rozgrywek II ligi zachodniej.

Wałbrzyszanie rozpoczęli mecz w Żaganiu bardzo dobrze i już w 20 minucie objęli prowadzenie. Kornel Duś idealnie podał do Dominika Janika, a ten strzałem z około 10 metrów umieścił piłkę w bramce Czarnych. Sześć minut później wyrównującą bramkę dla drużyny gospodarzy strzelił głową Michał Wróbel. Natomiast tuż przed przerwą strzałem z kilku metrów Piotr Burski wyprowadził Czarnych na prowadzenie. Druga połowa to przewaga Górnika, ale gola wyrównującego wałbrzyszanie strzelili dopiero w 89 minucie. Po dośrodkowaniu Marka Wojtarowicza gola strzelił Kornel Duś. Mimo, że mecz został przedłużony o prawie pięć minut, wynik nie uległ już zmianie.