Polecamy

Co odkwasza organizm? Sprawdź TOP 10 produktów alkalicznych, zbawiennych nie tylko na diecie zasadowej © marctran/123RF
[1/12]

Co odkwasza organizm? Sprawdź TOP 10 produktów alkalicznych, zbawiennych nie tylko na diecie zasadowej

Nadmierne zakwaszenie organizmu to stan, który z czasem uruchamia rozwój chorób. Sprzyja mu nie tylko dieta złożona z przemysłowych produktów, ale też stres i niezdrowe nawyki, a nawet intensywna aktywność fizyczna i odchudzanie!

Gdy organizm nie radzi sobie ze zobojętnianiem zbyt dużej ilości kwasów, pojawia się spadek energii i codzienne dolegliwości o trudnej do zdiagnozowania przyczynie. Cierpi na tym nie tylko samopoczucie, ale też ogólny wygląd!

By przeciwdziałać tym negatywnym zjawiskom, warto zadbać o bardziej zasadową dietę. Polecane w niej produkty powinny być też spożywane w ramach wiosennej kuracji detoks.

Sprawdź 10 najlepszych produktów o działaniu zasadotwórczym, a więc odkwaszających organizm, które są przy okazji pyszne i zdrowe!

Zobacz kolejne slajdy, przesuwając zdjęcia w prawo, naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Chcesz znać skuteczny sposób na brak energii, problemy z trawieniem, zaburzenia koncentracji, gorszy wygląd skóry, obrzęki czy obniżoną odporność? To kuracja alkalizująca! Gdy objawy te występują razem, zwykle są wynikiem nadmiernego zakwaszenia organizmu, o które obecnie wcale nie trudno. Można jednak mu przeciwdziałać. Sprawdź najbardziej zasadotwórcze produkty polecane nie tylko w menu alkalicznym czy każdej diecie detoks!

Najnowsze wiadomości

reklama