Doral Zetkama Nysa przegrał w Ostrowie

Koszykarze z Kłodzka w trzeciej kwarcie nie trafili do kosza

Koszykarze drugoligowego Dorala Zetkamy Nysy Kłodzko przegrali na wyjeździe 50:69 z zespołem Stali Ostrów Wielkopolski. Zespół z Kłodzka nie był faworytem w pojedynku z silnym rywalem, ale przed zmianą stron przegrywał 22:30 i wszystko było jeszcze możliwe. Niestety w trzeciej kwarcie doszło do niespotykanej sytuacji. Doral Zetkama Nysa nie zdobył w tej części spotkania ani jednego punktu i przegrał ją 0:25. Po 30 minutach meczu gospodarze prowadzili zatem 55:22. Ekipa z Kłodzka nie zdołała już tej straty odrobić, chociaż ostatnią kwartę wygrała 28:14. Punkty dla Dorala Zetkamy Nysy zdobyli : Bartkowiak 18, Weiss 10, Lipiński 9 (1), Zubik 7 (1), Gadomski 4, Ulrich 2.