Doral Zetkama Nysa przegrał w Skierniewicach

Zespół z Kłodzka prowadził po I kwarcie

Koszykarze drugoligowego Dorala Zetkamy Nysy Kłodzko przegrali na wyjeździe 57:65 z MKS-em Skierniewice. Po pierwszej kwarcie Doral Zetkama Nysa prowadził 18:15. W drugiej części spotkania gospodarze jednak odrobili straty i przed zmianą stron to oni wygrywali trzema punktami (34:31). W trzeciej kwarcie goście zmniejszyli prowadzenie MKS-u do zaledwie jednego punktu, ale w ostatniej odsłonie drużyna ze Skierniewic powiększyła przewagę, zapewniając sobie zwycięstwo. Punkty dla Dorala Zetkamy Nysy zdobyli: Bartkowiak 13, Lipiński 13 (1), Zubik 12 (2), Ulrich 10, Weiss 4, Radwański 3 (1), Gadomski 2.