Drużyna Bielawianki słabo wypadła w meczu sparingowym. Uległa niżej notowanemu AKS-owi Strzegom

Drużyna Bielawianki Bielawa, przygotowująca się do rundy wiosennej III ligi, przegrała w Strzegomiu 0:2 towarzyskie spotkanie z IV-ligowym zespołem AKS Granit Strzegom S.A.

Drużyna Bielawianki Bielawa, przygotowująca się do rundy wiosennej III ligi, przegrała w Strzegomiu 0:2 towarzyskie spotkanie z IV-ligowym zespołem AKS Granit Strzegom S.A. Występujący w niższej klasie rozgrywkowej AKS od samego początku osiągnął wyraźną przewagę. W końcu w 32. minucie gola strzelił głową Marcin Buryło. Wykorzystał on dośrodkowanie od Rafała Wiśniewskiego. Wynik 1:0 dla strzegomian utrzymał się do przerwy. Tuż po zmianie stron na 2:0 podwyższył Marcin Traczykowski.

AKS Granit Strzegom S. A. – Bielawianka Bielawa 2:0 (1:0)

Bramki: Buryło, Traczykowski

AKS: Nowak, Marszałek, Sudoł, Bęś, Bober, Buryło, Krzyżanowski, Wiśniewski, Sobczak, Traczykowski, Dobrowolski
 w II połowie weszli: Domaradzki, Jaszowski

Bielawianka: Słonecki,Rapacz,Łaski,Łużny,Olejnik,Szuszwalak,Ślepecki,Góral,Morasz,testowany,Zieliński,
oraz weszli: Bosacki,Kot,Prokop,Kaczmarek,Włodek,Rosicki