Drużyna z ZS nr 4 z Wałbrzycha zajęła drugie miejsce w finale Dolnośląskiej Licealiady w koszykówce chłopców

Drużyna z Zespołu Szkól nr 4 z Wałbrzycha zajęła drugie miejsce w finale Dolnośląskiej Licealiady w koszykówce chłopców

Drużyna z Zespołu Szkól nr 4 z Wałbrzycha zajęła drugie miejsce w finale Dolnośląskiej Licealiady w koszykówce chłopców, rozgrywanej w ramach zawodów Szkolnego Związku Sportowego.
W turnieju finałowym zorganizowanym w Hali Wałbrzyskich Mistrzów zagrały cztery drużyny szkół ponadpodstawowych z Dolnego Śląska. Strefa jeleniogórska - LO Zgorzelec, wrocławska - II LO Wrocław, legnicka - ZSTiO Legnica i wałbrzyska - ZS 4 Wałbrzych.
Najpierw w półfinale II LO Wrocław pokonało ZSTiO Legnica 102:46, a ZS 4 Wałbrzych - LO Zgorzelec 64:55.
Mecz o 3 miejsce: ZSTiO Legnica - LO Zgorzelec  47:63 Finał: II LO Wrocław - ZS 4 Wałbrzych 77:48.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0