Dzierżoniów: Porażka Lechii z Promieniem Żary

Nie potrafili wykorzystać gry w przewadze.

Piłkarze Lechii Dzierżoniów, beniaminka III ligi przegrali na swoim boisku 1:2 z Promieniem Żary. Lechia nie potrafiła wykorzystać faktu że od 30 minuty miała przewagę jednego zawodnika bo czerwoną kartkę ujrzał wtedy obrońca gości i opuścił boisko. Do przerwy utrzymywał się jeszcze bezbramkowy remis, ale po zmianie stron dwa gole strzelili goście. Honorowe trafienie dla Lechii zaliczył Krzysztof Pietrzykowski. W tej kolejce spotkań słabo spisali się też inni trzecioligowcy z naszego terenu. Polonia/Sparta Świdnica z trudem zremisowała u siebie 0:0 z Arką Nowa Sól, a Orzeł Ząbkowice Śląskie uległ na wyjeździe 0:2 Czarnym Witnica.