Dziewczęta zdobyły brązowy medal w grze podwójnej podczas Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów

Kolejny wielki sukces odniosły Anna i Katarzyna Węgrzyn, tenisistki stołowe UKS-u MLKS-u Śnieżnika Stronie Śląskie. Tym razem dziewczęta zdobyły brązowy medal w grze podwójnej podczas Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów odbywających się w Bratysławie

Kolejny wielki sukces odniosły Anna i Katarzyna Węgrzyn, tenisistki stołowe UKS-u MLKS-u Śnieżnika Stronie Śląskie. Tym razem dziewczęta zdobyły brązowy medal w grze podwójnej podczas Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów odbywających się w Bratysławie. Podopieczne trenera Leszka Kawy dotarły aż do półfinału imprezy, w którym uległy rosyjsko-rumuńkiemu deblowi Elina Rub/Tania Plajan 0:3 (8:11, 7:11, 7:11).
Trzecie miejsce w tak prestiżowych zawodach było chyba największym sukcesem 14-letnich bliźniaczek. Ale w ostatnich miesiącach osiągnęły wiele znakomitych wyników.
Niedawno razem z drużyną UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie awansowały do I ligi. Trochę wcześniej zajęły drugie miejsce w międzynarodowym turnieju ITTF Junior Circuit Polish Junior&Cadet Open we Władysławowie. Pokonały tam: Austrię, Niemcy, Słowację i Szwecję. Dopiero w finale uległy 0:3 Rosji. Siostry Węgrzyn zdobyły też drużynowe Mistrzostwo Polski kadetek.