Futsalistki AZS PWSZ Wałbrzych nie dały rady Moskwie, aktualnym mistrzyniom EIS

Drużyna AZS PWSZ Wałbrzych przegrała 1:10 mecz z Moskwą w turnieju futsalu kobiet podczas Europejskich Igrzysk Studentów.

Drużyna AZS PWSZ Wałbrzych przegrała 1:10 mecz z Moskwą w turnieju futsalu kobiet podczas Europejskich Igrzysk Studentów. W zawodach, które odbywają się w Coimbrze w Portugalii, nasze dziewczęta pierwsze spotkanie rozegrały z Tel Avivem i zwyciężyły 13:1. Drugi pojedynek, z ekipą ze stalicy Rosji, aktualnymi mistrzyniami EIS, zaczął się od straty kilku bramek i do przerwy nasze przegrywały już 0:4. Trener Kamil Jasiński widocznie widząc, że nie ma szans na zwycięstwo, w drugiej połowie dał pograć rezerwowym piłkarkom. Oszczędzał siły pierwszego składu, bo w środę czeka AZS PWSZ pojedynek barażowy.