GKS Tychy - Górnik PWSZ Wałbrzych 0:0 (FILM)

Piłkarze Górnika PWSZ Wałbrzych, beniaminka II ligi zremisowali w Tychach z tamtejszym GKS-em 0:0. Podopieczni trenera Roberta Bubnowicza rozegrali dobre spotkanie nie ustępując jednemu z faworytów rozgrywek (GKS przed tym meczem zajmował 3 miejsce w tabeli, a Górnik PWSZ był 17).

O g. 17 zacznie się pojedynek w Tychach. Piłkarze beniaminka III ligi, Górnika PWSZ Wałbrzych zmierzą się tam z GKS-em. Trwa już rozgrzewka. Trener Robert Bubnowicz wystawił do gry jedenastkę: Jaroszewski, Kłak, Wojtarowicz, Przerywacz, Grzegorz Michalak, Rytko, Morawski, Wepa, Zinke, Janik i Duś. Gospodarze rozpoczną pojedynek w składzie: Kojdecki, Odrobiński, Kopczyk, Masternak, Dębowski, Feruga, Babiarz, Czupryna, Łopuch, Bizacki i Zaremba.
RELACJA
Zaczął się już mecz czwartek kolejki II ligi. Górnik PWSZ gra w Tychach z GKS-em. W 3 minucie drużyny remisowały 0:0
W 5 minucie atak Górnika i niecelny strzał na bramkę gospodarzy
15 minuta meczu - dopingowani przez około 100 przybyłych na mecz fanów, wałbrzyszanie uzyskali przewagę. Wynik nadal 0:0
17 minuta - strzał „przewrotką" Zaremby i piłka minimalnie mija bramkę Górnika PWSZ. Wynik nadal 0:0
24 minuta - rzut rożny dla Górnika PWSZ. Wynik - 0:0
28 minuta - po dośrodkowaniu Kłaka, do bramki GKS-u trafia Zinke. Pomagał sobie jednak ręka w opanowaniu piłki i wynik nadal 0:0
37 minuta - gra toczy się w środku pola. Wynik nadal 0:0
41 minuta - Feruga strzela obok bramki wałbrzyszan - nadal 0:0
45 minuta - Morawski posyła piłkę z rzutu wolnego tuż ponad bramką gospodarzy. Po chwili sędzia odgwizduje koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy zespoły remisują 0:0
Trwa przerwa w meczu w Tychach. Po 45 minutach jest tam wynik 0:0. Bramki strzelają natomiast nasi trzecioligowcy. Polonia/Sparta Świdnica po 20 minutach meczu prowadziła na wyjeździe 2:0 z Pogonią Oleśnica. Także Lechia Dzierżoniów wygrywała po 20 minutach 1:0 w wyjazdowym pojedynku z Polonią Trzebnica.
Zaczęła się druga połowa meczu w Tychach. Zespoły wyszły na murawę bez zmian w składach.
50 minuta - zamieszanie pod bramką gospodarzy i ich obrońcy wybijają piłkę na rzut rożny. Nadal jest 0:0
51 minuta - Bizacki dostaje piłkę w polu karnym wałbrzyszan, jednak nie opanowuje piłki i łapie ją Jaroszewski
56 minuta - Zinke mocno strzela, ale bramkarz gospodarzy wybija piłkę na rzut rożny. Nadal jest 0:0
57 minuta - zmiana w zespole Górnika PWSZ. Za Jana Rytkę wchodzi Dariusz Michalak.
59 minuta - zmiana w drużynie GKS-u. Za Krzysztofa Zarembę wszedł Damian Furczyk. Wynik 0:0
63 minuta - Jaroszewski złapał piłkę mocno uderzaną przez Ferugę
67 minuta - zmiana w zespole Górnika PWSZ - za Dominika Janika wszedł Adrian Moszyk
70 minuta - kilka groźnych akcji Górnika PWSZ, ale nadal jest remis 0:0
73 minuta - zmiana w drużynie gospodarzy - Daniela Ferugę zastąpił Krzysztof Maciaszek. Wynik nadal 0:0
76 minuta - kolejna zmiana w zespole GKS-u - za Damiana Czuprynę wszedł Dominik Kruczek
77 minuta - zmiana w Górniku PWSZ - Grzegorza Michalaka zastąpił Michał Protasewicz
84 minuta - niecelny strzał Babiarza, a po chwili Morawskiego. Wynik nadal 0:0
89 minuta - strzał Maciaszka broni Jaroszewski i jest 0:0
90 minuta - sędzia doliczył 3 minuty
93 minuta - koniec meczu GKS Tychy - Górnik Wałbrzych 0:0