Górnik lepszy od Chodzieży

PG
Wałbrzyszanie pokonali czwartoligowca 3:1.

Przygotowujący się do sezonu piłkarze drugoligowego Górnika PWSZ Wałbrzych pokonali 3:1 Polonię Chodzież. Był to ich trzeci mecz podczas obozu treningowego w Chodzieży – pierwszy zwycięski. Wałbrzyszanie pokonali występujących w IV lidze gospodarzy bez trudu. Co prawda w 20. minucie Polonia objęła prowadzenie po strzale Marcina Kulki, ale później ekipa trenera, Roberta Bubnowicza przejęła inicjatywę i już do przerwy wygrywała 2:1 po trafieniach Michała Zawadzkiego i Adriana Moszyka. Wynik spotkania ustalił w drugiej połowie meczu Moszyk.

Polonia Chodzież - Górnik PWSZ Wałbrzych 1:3 (1:2)

Bramki: 1:0 Kulka, 1:1 Zawadzki, 1:2 Moszyk, 1:3 Moszyk

Górnik PWSZ: Jarosiński, D. Michalak, Łaski, Orzech, Zawadzki, Chajewski, Matuszak, Fojna, Rytko, Kowal, Moszyk oraz: Sawicki i Duś