Górnik nie miał większych problemów w meczu w Żarowie

Paweł Gołębiowski (zdjęcia ilustracyjne)
Górnik nie miał problemów w meczu w Żarowie

Piłkarze IV-ligowego Górnika Wałbrzych pokonali na wyjeździe 4:0 Zjednoczonych Żarów. Zwycięstwo jest okazałe, chociaż pojedynek mógł zacząć się źle dla gości. Już bowiem w 9. minucie Zjednoczeni wykonywali rzut karny, ale strzał z jedenastu metrów obronił Damian Jaroszewski. W 22. minucie bramkę na 1:0 strzelił Allan De Paula. W 33. minucie na 2:0 podwyższył Damian Chajewski i taki wynik utrzymał się do przerwy.
Tuż po zmianie stron, w 46. minucie De Paula wykazał najwięcej sprytu w zamieszaniu pod bramką Zjednoczonych i było 3:0. Górnik miał nadal wyraźną przewagę, ale zdobył jeszcze tylko jedn ego gola. Strzelcem w 88. minucie był Marcin Smoczyk.
Nasepny mecz Górnik rozegra już w środę, 1 maja o godz. 17 na wyjeździe z Orłem Prusice.