Górnik Nowe Miasto Wałbrzych nie dał rady Łużycom Lubań! Zdjęcia!

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych przegrał 1:4 z Łużycami Lubań
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych przegrał 1:4 z Łużycami Lubań Paweł Gołębiowski
Piłkarze Górnika Nowe Miasto Wałbrzych przegrali kolejny mecz w dolnośląskiej grupie IV ligi. Tym razem w sobotę, 21 października ulegli na swoim boisku 1:4 (0:2) Łużycom Lubań. Było to spotkanie 12 kolejki sezonu. Górnik Nowe Miasto ma dotąd na koncie 2 zwycięstwa, remis i aż 9 porażek. Zajmuje 16. miejsce na 18 zespołów w stawce. W meczu z Łużycami wałbrzyszanie stracili bramkę już w 2. minucie po rzucie karnym wykonanym przez Damiana Buzałę. Ten zawodnik strzelił jeszcze pozostałe trzy gole dla gości – w 12 minucie, 62 minucie i w doliczonym czasie gry (z kolejnego rzutu karnego). Honorowe trafienie dla Górnika Nowe Miasto Adrian Gębski w 71 minucie z rzutu karnego.