Górnik przegrał w Bytowie

Wałbrzyszanie rozegrali jednak niezłe spotkanie

Piłkarze drugoligowego Górnika Wałbrzych przegrali 1:2 na wyjeździe z Bytovią Bytów. Był to mecz pierwszej kolejki sezonu 2012/2013. Pomimo porażki Górnik zaprezentował się nieźle. Nawiązał wyrównaną walkę z silnymi gospodarzami. Co prawda Bytovia objęła prowadzenie w 32. minucie po golu Dawida Ambroziaka, ale w 49. minucie Daniel Zinke doprowadził do remisu. Wynik spotkania ustalił w 68. min Michał Pietroń.

Bytovia Bytów – Górnik Wałbrzych 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Ambroziak (32), 1:1 Zinke (49), 2:1 Pietroń (68)
Górnik: Jaroszewski, Orzech, Wepa, Wojtarowicz, D. Michalak, Morawski, G. Michalak, Moszyk, Radziemski (84 Polak), Zinke, Matuszak (79 Sobczyk).