Górnik PWSZ - Czarni Żagań 1:3

Porażka wałbrzyszan podczas powrotu ze zgrupowania.

Przygotowujący się do sezonu piłkarze drugoligowego Górnika PWSZ Wałbrzych wracają dzisiaj z obozu kondycyjnego w Chodzieży. W drodze powrotnej zmierzyli się w meczu sparingowym w Żaganiu z Czarnymi. Podopieczni trenera, Roberta Bubnowicza ponieśli porażkę 1:3. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0. Górnik nie grał jednak dużo gorzej od Czarnych, lecz zawodzili napastnicy gości. Po zmianie stron gra wyrównała się i w 83. minucie testowany w zespole z Wałbrzycha napastnik Chojniczanki Chojnice, Marek Kowal strzelił honorowego gola. Nie było to ostatnie trafienie w meczu, bo chwilę później zawodnicy Czarnych wykorzystali błąd obrońców gości i ustalili wynik spotkania. W meczu z Czarnymi oprócz testowanego Kowala zagrał też Czech, Jan Bartoś. Klub z Wałbrzycha porozumiał się już z tym wartościowym obrońcą i Bartoś w nowym sezonie będzie zawodnikiem Górnika PWSZ.

Czarni Żagań - Górnik PWSZ Wałbrzych 1:3 (0:2)

Bramka dla Górnika PWSZ: Kowal (83)

Górnik PWSZ: Jaroszewski, Sawicki, Wepa, Bartoś, Zawadzki, Duś, Morawski, Fojna, Rytko, Kowal, Zinke oraz: Jarosiński, D. Michalak, Moszyk, Chajewski, Matuszak, Orzech