Górnik PWSZ Wałbrzych - Nielba Wągrowiec 1:1

PG
Gola Marcina Morawskiego w ostatnich minutach meczu dał wałbrzyszanom jeden punkt.

Piłkarze drugoligowego Górnika PWSZ Wałbrzych zremisowali 1:1 w wyjazdowym meczu z Nielbą Wągrowiec. Pojedynek do przerwy był wyrównany, pomimo, że w 35. min. drugą żółtą a w efekcie czerwona kartkę zobaczył zawodnik Nielby, Adrian Mikołajczyk. Gospodarze grając w osłabieniu na początku drugiej połowy mieli nawet lekką przewagę. W 49. min. Łukasz Szczepaniak posłał piłkę minimalnie ponad bramką Górnika. Jakby tego było mało, w 76. min. sędzia pokazał drugi raz żółty kartonik Michałowi Łaskiemu i wałbrzyszanie też musieli grać w dziesiątkę. Nielba szybko to wykorzystała i w 78. min. Jakub Poznański strzelił gola dającego gospodarzom prowadzenie 1:0. Na szczęście dla wałbrzyszan mają oni w swoich szeregach Marcina Morawskiego. Ten doświadczony, świetny technicznie pomocnik już w doliczonym czasie gry uderzył celnie z rzutu wolnego, piłka otarła się jeszcze o mur obrońców Nielby i wpadła do siatki. Po chwili arbiter zakończył spotkanie.

Nielba Wągrowiec – Górnik PWSZ Wałbrzych 1:1 (0:0)
Bramki: 1:0 Poznański (78), 1:1 Morawski (91)
Górnik PWSZ: Jaroszewski, D. Michalak (56 G. Michalak), Wojtarowicz, Łaski, Zawadzki, Fojna, Sawicki, Morawski, Zinke (72 Zinke), Duś (61 Rytko), Maciejak