Górnik Trans.eu Wałbrzych jednym punktem lepszy od drużyny z Opola! Zobaczcie zdjęcia

Koszykarze I-ligowego Górnika Trans.eu Wałbrzych odnieśli kolejne zwycięstwo w tym sezonie. Tym razem pokonali w hali Aqua Zdroju zespół Weegree AZS Politechnika Opolska. Zwycięstwo nie przyszło jednak ekipie trenera Łukasza Grudniewskiego łatwo. Górnik Trans.eu zwyciężył zaledwie jednym punktem - 76:75. Pierwszą i drugą kwartę wałbrzyszanie wygrali różnicą trzech punktów i w połowie spotkania było 49:43 dla gospodarzy. Trzecia część meczu była remisowa i w ostatniej odsłonie zaczęły się nerwy, bo przyjezdni odrobili część strat. Dla gospodarzy najważniejsze jest jednak zwycięstwo nad całkiem silnym przeciwnikiem (w hali w Wałbrzychu pojawiła się grupa gorąco dopingujących ich kibiców z Opola). Koszykarze z Wałbrzycha kolejny mecz rozegrają ponownie na swoim boisku, już w środę 2 marca o godz. 18. Zmierzą wtedy z ekipą Dziki Warszawa. Górnik Trans.eu Wałbrzych - Weegree AZS Politechnika Opolska 76:75 (20:17, 29:26, 13:13, 14:19) Górnik Trans.eu: Niedźwiedzki 26, Jakóbczyk 16, Pabian 11, Kruszczyński 5, Cechniak 4, Dymała 4, Durski 4, Ratajczak 3, Zywert 3.