Górnik Trans.eu Wałbrzych - KS Księżak Łowicz 85:78. Zdjęcia!

Koszykarze Górnika Trans/eu Wałbrzych nie zwalniają tempa. W sobotę 5 marca odnieśli kolejne zwycięstwo w sezonie 2021/2022 Suzuki I Ligi. Tym razem pokonali w hali Aqua Zdroju 85:78 KS Księżak Łowicz. Po pierwszej kwarcie co prawda remisowali z rywalami 21:21, ale ci nie byli w stanie poważniej zagrozić ekipie trenera Łukasza Grudniewskiego. Górnik Trans.eu druga część spotkania wygrał różnicą 4 punktów, a trzecią 6 punktami. W efekcie na czwartą kwartę zespoły wychodziły przy prowadzeniu gospodarzy 67:55. Drużyna z Łowicza zdołała tylko trochę zmniejszyć ten dystans. Górnik Trans.eu Wałbrzych – KS Księżak Łowicz 85:78 (21:21, 19:15, 27:19, 18:23) Górnik Trans.eu Wałbrzych: Pabian 25, Durski 16, Dymała 12, Niedźwiedzki 11, Cechniak 8, Zywert 8, Kruszczyński 4, Ratajczak 1, Jeziorowski 0.