Górnik Trans.eu Wałbrzych pokonał u siebie akademików z Krakowa! Zdjęcia z meczu

Koszykarze Górnika Trans.eu Wałbrzych w 20. kolejce Suzuki I Ligi pokonali na swoim parkiecie 90:75 drużynę AZS AGH Kraków.

Koszykarze Górnika Trans.eu Wałbrzych w 20. kolejce Suzuki I Ligi pokonali na swoim parkiecie 90:75 drużynę AZS AGH Kraków. Zwycięstwo może nie jest bardzo okazałe, ale był to tzw. mecz bez historii. Podopieczni trenera Łukasza Grudniewskiego nie mieli bowiem większych problemów z wygraniem z akademikami z Krakowa. Górnik Trans.eu był wyraźnie lepszy w pierwszej kwarcie i prowadził po niej 24:10. W drugiej części spotkania goście odrobili zaledwie dwa punkty, a w trzeciej zespoły zremisowały. W ostatnich 10 minutach wałbrzyszanie dołożyli jeszcze trzy punkty do swojej przewagi.
Teraz za tydzień Górnik Trans.eu zagra ponownie w hali Aqua Zdroju, Tym razem przeciwnikiem ekipy trenera Grudniewskiego będzie MKKS Żak Koszalin.

Górnik Trans.eu Wałbrzych – AZS AGH Kraków 90:75 (24:10, 19:21, 23:23, 24:21)

Górnik Trans.eu: Dymała 23, Pabian 18, Ratajczak 14, Durski 13, Niedźwiedzki 9, Zywert 6, Kruszczyński 5, Cechniak 2, Jakóbczyk 0, Jeziorowski 0.