Górnik w Wielką Sobotę wygrał na wyjeździe 2:1

Paweł Gołębiowski (zdjęcia z meczu z GKS-em w Wałbrzychu)

Piłkarze IV-ligowego Górnika Wałbrzych w Wielką Sobotę wygrali na wyjeździe 2:1 z GKS-em Mirków/Długołęka. Wałbrzyszanie mieli w tym spotkaniu wyraźną przewagę. Objęli prowadzenie w 26 minucie. Gola strzelił wtedy Szymon Tragarz, który wykorzystał dobre podanie od Damiana Chajewskiego. Po kolejnych 10 minutach Górnik prowadził już 2:0, a bramkarza gospodarzy tym razem pokonał Sławomir Orzech. Pierwsza połowa zakończyła się jednak wynikiem 2:1, bo gola do szatni strzelił naszym Tobiasz Jarczak. Po zmianie stron wałbrzyszanie nadal kontrolowali wydarzenia na boisku, ale wynik nie uległ już zmianie.