Górnik Wałbrzych - Olimpia Kowary 7:1 (FOTO)

Bartosz Ogrodnik, fot. Dariusz Gdesz
Górnik Wałbrzych - Olimpia Kowary 7:1
Górnik Wałbrzych - Olimpia Kowary 7:1 Dariusz Gdesz
Kolejny sparing mają za sobą piłkarze III-ligowego Górnika Wałbrzych. Tym razem podopieczni Roberta Bubnowicza pokonali Olimpię Kowary 7:1 (3:1).

Kolejny sparing mają za sobą piłkarze III-ligowego Górnika Wałbrzych. Tym razem podopieczni Roberta Bubnowicza pokonali Olimpię Kowary 7:1 (3:1). Spotkanie rozgrywane było na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Ratuszowej w Wałbrzychu.

Mecz był starciem dwóch liderów. Górnik zajmuje pierwsze miejsce w III lidze, natomiast poziom niżej najlepsza po rundzie jesiennej jest drużyna z Kowar. Goście sobotniego sparingu dobrze weszli w mecz, jednak z każdą minutą słabli, a wałbrzyszanie narzucali swój styl gry. Do przerwy gospodarze prowadzili 3:1 po dwóch bramkach Marcina Orłowskiego i jednej Mateusza Krawca.

Po przerwie Górnik kontynuował strzelanie. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Michał Oświęcimka, a drugie trafienie dołożył Krawiec. Siódmy gol był autorstwa Dariusza Michalaka.

Już za tydzień wałbrzyszanie rozegrają spotkanie w ramach Pucharu Polski na szczeblu okręgu wałbrzyskiego. W półfinale zmierzą się na wyjeździe z ekipą Polonii-Stali Świdnica. Początek meczu w sobotę 5 marca o godz. 13.

Górnik Wałbrzych - Olimpia Kowary 7:1 (3:1)
Bramki: Orłowski 2, Krawiec 2, Oświęcimka 2, Michalak D.

Górnik: Jarosiński - Rytko, Tyktor, Michalak D., Surmaj - Krzymiński, Morawski, Oświęcimka, Radziemski - Krawiec, Orłowski. Rezerwowi: Jaroszewski, Migalski, Sobiesierski