Górnik Wałbrzych pokonał w sparingu imiennika z Nowego Miasta!

Piłkarze Górnika Wałbrzych, lidera wałbrzyskiej klasy okręgowej, wygrali 5:1 mecz sparingowy z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych, wiceliderem grupy klasy A. W meczu rozgrywanym na boisku ze sztuczną murawą przy Aqua Zdroju prowadzenie pierwsza, już w 15 minucie, objęła drużyna z dzielnicy Nowe Miasto. Później jednak bramki zdobywali już tylko zawodnicy ekipy z okręgówki. Na 1:1 w 20 minucie strzelił Gorczyca, w 41. minucie było 2:1 po golu Sobiesierskiego, a następnie do bramki rywali trafiali: 3:1 Chajewski (63 min), 4:1 Bartkowiak (82 min) i 5:1 Dariusz Michalak (88 minuta).